Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van ez? Mindig rosszul...

Miért van ez? Mindig rosszul vagyok utána.

Figyelt kérdés

Ha nagyon álmos vagyok akkor néha elalszok napközbe. Voltmár olyan, hogy suliból jöttem haza, tnaultam a házit és elaludtam. Ma is elaludtam, olyan rossz, álmos idő van. De mindig az van ha napközben elalszok utána rosszul leszek. Hányingerem van mindig, úgyérzem magam mint egy ruha, amit kimosnak. Miért van ez? :/

16L



2012. nov. 1. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert nem volt elég szünet az étkezés és az alvás között. Ne aludj, ha 2 órán belül ettél
2012. nov. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem azért vagy rosszul, mert elaludtál, hanem azért alszol el, mert valami nincs rendben veled. Pl. a vércukrod rendben van?
2012. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az rendben van, meg csak akkkor alszom el amikor tényleg nagyyon álmos és fáradt vagyok. nem olyan gyakori, de most is olyan rosszul vagyok :S nem tudom miért vagyok mindig rosszul utána.
2012. nov. 1. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én többektől hallottam ilyet, de én is rosszul vagyok: émelygés, hányinger, szájszárazság, szédülés, levertség... Olyan nehezen múlik el.

Az volt a legemlékezetesebb, mikor nyelvvizsgára tanultam nyáron pizsamaparti és két óra alvás majd másik társas program után. Egyszer csak felnézek az órára, és háromnegyed órával többet mutat + rosszul voltam :D


Szerintem egyszerűen a délutáni alvásra reagálunk így.

2012. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert nagyon leesik a vérnyomásod. Én is ilyen vagyok, vagyis lennék, mert lehetek akármien fáradt, álmos,de én napközben inkább nem alszok, pont azért mert utána nem akarok rosszul lenni. 34 éves nő
2012. nov. 2. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!