Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor fordul elő velem...

Sokszor fordul elő velem olyan hogyha valaki megzavar vagy valami váratlan dolog történik, akkor utána rosszul, kizökkenve érzem magam. Mi lehet a megoldás? Van másnak is hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ezzel más nem így van?
2011. aug. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is a kérdésem része volt, szal felesleges válaszra semmi szükség.Ezért kár volt írnod.
2011. aug. 23. 22:13
 3/4 anonim válasza:
Nekem szokott és egyszer az történt hogy egy barátomnak ráragadt a papír a kezére és már így nagyon rángatta láttam hogy nem tudja leszedni megfogtam lejött a papírde egy kicsi ráragadt és akkor azt mondta hogy van ott egy seb (nem tudom igazat mondott-e) neki és marja a ragasztó és ezzel idegesített és nagyon hányingerem volt sírógörcsöt kaptam nem bírtam enni semmi és bármikor arra a barátomra gondoltam vagy láttam egy fotón gombóc volt a torkomban.És mivel a sírógörcs kerülgetett (nem mertem sírni) akkor hányingerem lett és kimentem a mosdóba ott tört rám a zokogás. Aztán annyira rosszul lettem hogy azt mondta a tanár hogy szóljak anyumnak és menjek el az orvoshoz aztán egy napot otthon is maradtam az orvos tanácsára.Neked is ilyen hányingered vagy valami ilyesmid szokott lenni mert szerintem az ellen nem lehet tenni.
2014. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a dolog sok esetben előny is lehet, jól tudsz összpontosítani valószínűleg és el tudsz mélyülni
2014. nov. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!