Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha beteg a lelkünk beteg a...

Emerson kérdése:

Ha beteg a lelkünk beteg a testünk?

Figyelt kérdés

Félek a betegségektől főleg a ráktól.sokszor mondom hogy egészséges vagyok sokéig élni fogok, de néha arra gondolok, hogy rákos vagyok stb.Pedig nem akarok az lenni.Február óta van ez nálam.Félek, hogy bevonzom illetve hallottam erről az új medicináról ami azt mondja, ha van egy konfliktusunk és nem tudjuk megoldani akkor a rákos sejtek elszaporodnak bennünk.

[link]

Mi a véleményetek?



2012. nov. 2. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos igaz. Én mindenképpen ajánlom, hogy menj el egy agykontroll tanfolyamra, amit a Domján László tart! Hidd el jó hasznát fogod venni!
2012. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rák inkább úgymond egy utolsó segélykiáltás, hogy "hahó, én is itt vagyok, törődjetek velem, legyetek kedvesek hozzám, foglalkozzatok az én érzéseimmel is!" - én így tudom. :) Gondolom itt még nem tartasz az életben, hogy ennyire kétségbe legyél esve, úgyhogy fölöslegesen aggódsz.
2012. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ez visszafele is igaz? Ha rakos vagy es azt gondolod nem vagy az elmulik a rak??? Tul rovid az elet ahhoz hogy olyan folosleges dolgokon toprengj amik meg sem tortentek veled. Eld az eleted es orulj annak hogy egeszseges vagy! Mindennek eljon a maga ideje az eletben, mikor itt lesz ra az ido. Addig is folosleges idegeskedni...
2012. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezzel azt akarod mondai, hogy nem így van?
2012. nov. 2. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el: Louise L. Hay: Éld az életed

Neten is találsz róla anyagot, segíteni fog. :-)


Jobbulást!

2012. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Új Germán Medicina egy vaskos belemagyarázás, körülbelül azon a szinten van, mint az asztrológia.

Utólag gyönyörűen be tud magyarázni bármit egy betegségbe.

2012. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!