Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, a ti pasitok/férjetek...

Lányok, a ti pasitok/férjetek is látványosan szenved, amikor beteg, vagy csak az enyém ilyen mártír?

Figyelt kérdés
Jajgat, sóhajtozik, meg hasonlók. Nem hiszem el, hogy tényleg ennyire rosszul van egy sima influenzától.

2012. okt. 24. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az én férjem minden nap jajgat, nem csak akkor, amikor beteg.:) Fáj a keze, lába, háta meg mindene.

Amúgy nekem is, csak én nem mondom annyiszor.

Még hogy ők az erősebbik nem!:)

2012. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Hogy lehetsz ilyen érzéketlen tuskó??? Nyilván azért jajgat, meg sóhajtozik, mert nagyon rosszul van, te meg ülsz a gép előtt és magadat sajnálgatod amiért hallgatnod kell!?

Inkább tegyél valamit, hogy jobban érezze magát, hülye p*csa!

2012. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jahm :D kb. írja a végrendeletét egy nátha miatt...
2012. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok az érzéketlen tuskó???

2 éve szültem császármetszéssel, utána epeköveim lettek, amiktől kegyetlenül görcsöltem, kétszer halasztották a műtétemet, mert annyira gyenge volt az immunrendszerem, hogy ott maradtam volna a műtőasztalon, utána fél éjszakákat végighánytam és görcsöltem, miután kiderült, hogy refluxom van, most megint hónapok óta görcsölök, hányingerem van, szúr a bordám alatt, folyamatosan járok vizsgálatokra, több gyógyszert szedek, mint a 84 éves nagymamám, ráadásul most volt egy ízületei gyulladásom. És mindezekkel főzök, mosok, takarítok, fát hasogatok, állatokat látok el, boltba, postára, orvoshoz járok, foglalkozom a 2 éves kisfiammal, szóval képzelheted, hogy nekem is fáj mindenem, csak én nem jajgatok örökösen, mint a férjem. Mellesleg ha nem vetted volna észre, mosolygós smiley volt a mondatok végén, nyilván megértem, hogy fáj neki, meg is szoktam masszírozni vagy utána érdeklődök a patikában, hogy mit lehet neki használni ezekre a fájdalmakra, csak azért összehasonlítási alapnak elhiszed, hogy nekem kicsit rosszabb a helyzetem??? Mégsem panaszkodom fele annyit sem, mint a férjem.

2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ketteske, te ugye csak egy hasonszőrű ripacs pasi vagy? Ha annyira rosszul van, akkor próbáljon aludni, ne önsajnáltatásra pazarolja a kevéske erejét!
2012. okt. 24. 16:39
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló,é n vagyok a második. Amit írtam egyáltalán nem neked ment, amikor elkezdtem írni még nem is látszott a Te válaszod. Ez a kérdéskiírónak szólt!
2012. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%

Nekem csak egy kérdésem van:

Akkor mi a ráknak vagytok együtt vele? Miért éltek együtt egy olyan emberrel, akit ennyire lenéztek?

2012. okt. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne lenézés? :D
2012. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

RÁK? Téged sem a nap barnított le kedves 7-es.....


Ezt a kérdést én írtam ki,hasonló mint a tiéd http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Itt a legtöbben engem szekáltak hogy én vagyok a rossz és a gonosz,mert egy férfinek szabad hőemelkedéssel meghalni,de egy nőnek nem.:(

2012. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki rosszul választ, viselje a következményeit, ne itt műsírjon, hogy jaaaaaaj.


Az én uram hősies, és még a képébe sem kell tolnom mindennap, hogy mennyi mindent megcsinálok otthon, míg ő csak lustálkodik a munkahelyén napi 24 órákat, rögtön a térdem elé borul.

2012. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!