Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Te hogy kúrálod magad, ha...

Te hogy kúrálod magad, ha állandóan csetlik a beled?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Több rostos ennivalót fogyassz.
2012. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A "csetlik a beled" az mi lehet? A csetlik szó a botlik ikerszava.
2012. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hascsikarás
2012. nov. 3. 13:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Diétázok. Sajnos most pont ebben vagyok. Igaz pár napja összezabáltam mindenfélét. Már nem bírom úgy mint régen, pedig csak 2 éves vagyok.

Kekszet eszek, főtt krumplit, rizst főtt csirkemellel, körtét, az jó rostos.

Ma ettem szalámis házi rozskenyeret az is jó volt a gyomromnak. Meg iszok normaflore-t.

Kávét ma nem mertem inni, viszont nagyon elálmosodtam, elaludtam, most meg a fejem fáj borzasztóan :/

2012. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
bocsi, csak 26 éves vagyok, elírtam :D
2012. nov. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki kellene vizsgáltatnod, ez olyan tünet, mintha tejallergiád lenne. Próbáld elhagyni minden tejterméket, még azt is, ami tejjel készül. De ide tartozik a sajt a túró , a tejföl is. Ezt tessék komolyan venni, mert ha laktóz érzékenységed van, azt kezelni kell. A gyulladt vékony bél, idővel olyan problémákat okoz, hogy nem szívódik fel a tápanyag és a szervezet elsorvad.
2012. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha mar miklovas szoveget lopod, akkor illendo lenne ha nem tévesztened meg az embereket a szavak jelentésevel, kulonben rád fog szállni orban vitya.


"Ide figyelj Fika, az hogy csetlik a belem nem azt jelent, hogy nem ennek egy jo hawaii pizzát.."


Csetlik a belem: éhes vagyok..

2012. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tejérzékeny vagy lisztérzékeny vagy
2012. nov. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!