Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok állandóan ennyire?

Miért izzadok állandóan ennyire?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és ölég ciki, hogy nagyon izzadok. Amikor meleg van nem merek felvenni színes felsőket. Csak feketében vagyok és fehérben. Naponta 2 is szoktam fürödni. Minden órában használok izzadásgátlót. Mindent kipróbáltam már garnier, rexona stb... De semelyik sem hat. Semelyik osztálytársam sem izzad, ők nyugodtan felvesznek neon színű felsőket én meg a szokásos feketékben vagyok. Mit lehet tenni az izzadás ellen. Legalább ne ennyire izzadnék.
2012. okt. 7. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Solutio Antisudorica. Nekem ez segített 3-4 nap használat után. Patikában kb. 600 forint.
2012. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a bajom 16 eves vagyok és mar lassan 5 éve szenvedek elmulik ez valaha senkinek sem merem elmondani mert ciki:/
2013. jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!