Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A hasamban dobog a szívem,...

A hasamban dobog a szívem, terhes vagyok?

Figyelt kérdés
a köldökömnél pontosabban..valaki segítsen kérem
2012. nov. 6. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. nov. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondterhes.
2012. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fogytál le nagyon? Vagy nincs bekeményedve a hasad?
2012. nov. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdekes anatómiai felépítésed lehet...
2012. nov. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mivel az egész testben erek vannak gondolom egy verőeret érzel.vagy ütőér nem tudom.én is érzem főleg nyomásra.
2012. nov. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok terhes..bocsi, tényleg csak gondterhes kb. de igen sokat fogytam..és már aggaszt is egy kicsit...a hasam kemény..de ezzel nem foglalkozom/tam mert mindennap megcsinálok 100 hasprést/ felülést így amiatt (is) lehet kemény.
2012. nov. 6. 14:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem a fogyást. Én is akkor éreztem kb. gyomortájékon dobogni, amikor sokat fogytam. Dokihoz is elmentem... Kivizsgáltak a fogyás miatt akkor.


Te szándékosan fogytál?

2012. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen szándékosan. sporttal és egészséges életmóddal (több, mint félévig), de amióta elkerültem koliba sajnos alig eszek.. és emellett nagyon sokat idegeskedek, stresszes vagyok.
2012. nov. 7. 17:09
 9/9 anonim ***** válasza:

"alig eszek.. és emellett nagyon sokat idegeskedek, stresszes vagyok."


Aha... nekem is ez volt. Itt van az eb elhantolva.


Járj el jógára, nekem segített, igyál citromfű teát, beszélgess valakivel, aki tud segíteni a stresszt leépíteni (pszichológus, mentálhigiénés szakember).

2012. nov. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!