Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa érzés van a hasamban...

Furcsa érzés van a hasamban nem vagyok terhes és a pé is messze van. Lehet ez ciszta?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra h csak felfáztam mivel a derekam is szokott fájni de nem futkosok wc-re, szóval elvetettem. Nem lehetek terhes mivel 5 hónapja nem voltam pasival, és azóta mindig megjött.
2008. nov. 5. 16:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Légyszi válaszoljatok eléggé meg vagyok ijedve.
2008. nov. 5. 18:01
 2/15 anonim ***** válasza:
De mit érzel pontosan?
2008. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köldököm alatt érzek nyomást meg néha tekerést szóval mintha menstruálnék csak nem fáj csak görcsöl.
2008. nov. 5. 18:20
 4/15 A kérdező kommentje:
főleg estefelé és lefekvéselött jön elő holnap megyek nödokihoz de félek h bajom van:S
2008. nov. 5. 18:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanilyen tüneteim voltak 2 hónapja.Petefészek és méhszáj gyulladásom volt.Kaptam antibiotikumot és kúpot.

légyszi írd meg mit mondott a doki!!


maszatka

2008. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megtudnád írni h kb mennyi idő alatt múlt el ez a hülye érzés amúgy komolynak hangzik...és meg is ijedtem
2008. nov. 5. 20:29
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem kellett 2 hét hogy elmúljon,mert nagyon be volt gyulladva a petefészkem.Szedd a gyógyszert amit írnak,igyál sokat,és pihenj.
2008. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hahó voltam nödokinál sorszámot is kaptam és fél 10kor oda mentem és kiderült h elment szülést levezetni...hétfőig nem derül ki mi bajom van, eléggé fáj a hasam úgyhogy rosszul viselem.
2008. nov. 6. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el az ügyeletre,mert ez nem játék.

Mikor nekem volt ugyanez,ijesztgetett a doki,hogy még vakbél gyulladásom is lehetett volna,annyira el volt terjedve a gyulladás.(már ha megvan a vakbeled?!)

2008. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Maszatka voltam!!!


Majd írj,ha megtudsz valamit!!!

2008. nov. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!