Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívprobléma? Mi lehet a bajom?

Szívprobléma? Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezd kialakulni valami szívprobléma szerűségem, a szívem nem éppen ver szabályosan. Vagy átlagosan ver (ritkább) vagy pedig össze vissza, tehát rendszertelenül. Értem ez alatt, hogy minden előzmény nélkül dobban egy hatalmasat, majd 1-1,5-2 másodperc múlva egy kisebbet majd hirtelen megint egy hatalmasat. Van, hogy ezek is váltakoznak, és ez a rendszer sincs meg benne. Megesik hogy rohadt gyorsan, majd lassan - szakadozva, ugyan így össze vissza ver. Ezt sokszor hőhullám kíséri, és sokszor a hatalmas dobbanásoknál mintha nagy vérhullám borítaná be a testemet, érzem ahogy minden testrészembe sokkal több jut hirtelen. Előfordul gyakran szívfájdalom, zsibbadás a szívemben, zsibbadás végtagokban, fejemben.. Majdnem minden reggel úgy ébredek, hogy folyik a vér az orromból, napközben is előzmény nélkül előtör az orrvérzés, néha szédülés kíséri, fejfájás. Sokszor a heves szívveréseknél látás problémák is előjönnek, sokszor alig látok mert a szememben lévő erek annyira vörösek, hogy csak nagy vörös foltokat-ereket látok. Mi lehet a bajom? Már legalább 2-3 hónapja ez van, és csak egyre rosszabb.
2012. nov. 6. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám,hogy ez szivritmus zavar,de mivel nem vagyok orvos nem tanácsolok semmit.

Menj el kardiológiára és ott kiderítik mi a bajod.

Kérj ekg-t,labort.

Ezt sürösem ki kell vizsgálni.

Menj orvoshoz.

2012. nov. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!