Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? (fejfájás,...

Mi lehet a bajom? (fejfájás, nincs energiám, ) 20/L

Figyelt kérdés

Újabban életmódot váltottam, napi 5x étkezem, futni járok. Mellőzöm az édességeket, sósakat.

Viszont olyan szinten elvagyok fáradva minden nap suliból hazajövet, hogy megtudnék halni...

Napi 2 kv-t iszok, egyet reggel, egyet pedig ebéd után. Szerintetek sok ez az adag ? (mindig 2 kiskanállal teszek bele kvt).

lehet ez az alacsony vérnyomástól is?



2012. okt. 30. 21:07
 1/5 shoona:D ***** válasza:
ha napi 2 kávét iszol akkor az eléggé megdobja a vérnyomásodat...az 5x-i étkezés az oké,a futás elvehet energiát de attól nem fájna a fejed...nem migrén??
2012. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy ez miatt én is 2 iszok v hogy 3 mat és semmi bajom sincs.
2012. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
migrén tuti nem, mert nem olyan nagy intenzitású. Hanem olyan tompa fájdalom jár át....
2012. okt. 30. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vashiány, vérszegénység esetleg.

De az is lehet, hogy csak az idő.

A két kávé az szerintem még a belefér kategória. Főleg akkor, ha nem baromi erős presszó kávét iszol.

De azért két kávé mellett nem kellene mindig fáradtnak lenni.

2012. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomástól tuti lehet. A kávé, ha rendszeresen iszod, nem felviszi a vérnyomást, hanem beállítja a genetikailag determinált normális szintre. Lehet, hogy ez neked pont alacsony. (nekem is ez van.) A másik tippem nekem is a vérszegénység, vegyél 18 mg-os vasat, kezdd el szedni (amíg nem leszel jobban, addig napi kettőt is lehet).
2012. okt. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!