Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez betegség lehet? Mi ez az...

Ez betegség lehet? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
A lelki allapotomrol van szo.a nap tulnyomo resze ugy telik h az egyik pillanatba jo kedvem van de a masik pillanatba urra lesz rajtam egy depresszios erzes, letort vagyok es kedvtelen.eddig nem zavart de mostmar egyre tobbszor van ilyen es ez szakaszokra osztodik egy nap.a baratnom sem tud felviditani es latom rajta h faj neki.nem jo erzes es probalok valtoztatni h ne erezzessem vele.22eves vagyok acs szakmam van es nem talalok munkahelyet mar lassan fel eve.anyam tart el nem tudom elkezdeni epitgetni a jovom es romlott az onbecsulesem is de probalkozom sok mindennel.nem veszitettem el a hitem, csak idegesit ez az allpot es kiakarok labalni belole.de nem tudom mi ez az erzes bennem.
2012. nov. 6. 19:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!