Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Panikbeteg vagyok es most mar...

Panikbeteg vagyok es most mar parszor este furcsa erzest ereztem a panikbetegsegnel lehet ez az erzes?

Figyelt kérdés
megpedig azt hogy fekve vagyok es hirtelen 1 vagy 2-3 masodperc lehet az egesz a mellkasomnal erzem mintha meg allna bennem valami felemelne a mellkasomat es ujra inditana eleg furcsa az egesz mintha ujra elesztes lenne eleg fura erzes volt mar valakinek ilyen erzese ? foleg panikbetegeknel ?
2012. jan. 30. 13:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
lehetseges hogy ilyenkor kihagy a szivveres ? azert erzem ezt ? viszont nem erzek utes erzest
2012. jan. 30. 14:39
 2/13 anonim válasza:
sajnos én is 13 éve pànik beteg vagyok, nem hagy ki a szived, csak az idegrendszered jàtszik veled....sok mindenre k<öpes ez a jo kis betegség. ne félj ilyenkor minden fura dolog "normälis" (sajnos) én anno befeküdtem egy korhàzba be lötték gyogyszereimet, ha rosszul voltam, megmérettem a vérnyomàsom..stb,ne aggodj megfelelö kezeLéssel pàr hét alatt helyre jössz csak hidj te is benne ez a leg fontosabb..
2012. jan. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Bocsi a csuny iràsért nem nagyon szoktam irkàlni, és még a billentyüm is német kiosztàsu. :)
2012. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen hogy megnyugtatsz csak epp ma olvastam itt a neten a panikbetegseg tuneteit es kozte volt a szivveres kihagyas ezert gondoltam hogy lehet az ez a fura erzes amit en erzek valamikor de remelem hogy ugy van ahogy mondod. egyebbkent irjak a gyorsss szivverest is sajnos az is van nekem nem csak mikkor panikrohamon van es tenyleg rettenetesen gyorssanver akkor mar meg sem merem mennyi a pulzusom,de viszont majdnem mindennap 90-100-as a pulzusom ez sem tudom hogy sok panikbetegknel igy van e ?
2012. jan. 30. 16:13
 5/13 anonim válasza:
Nekem pl volt olyan, hogy alvàs közben, 220 volt a vérnyomàsom...... egyébbként menyi idös vagy, miota vagy beteg, jàrsz orvoshoz szedsz valami gyogyszert... ?
2012. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
37 eves vagyok tavaj agusztus otta van rajtam ez a panikbetegseg orvosnal voltam felirt gyogyszert de meg nem szedtembe remelem le fog rolam menni ez a betegseg
2012. jan. 31. 08:48
 7/13 A kérdező kommentje:
a vernyomasom az jo
2012. jan. 31. 08:49
 8/13 anonim válasza:

sajnos néha kell a gyogyszer,én 17 voltam mikor elöjött ez a betegségem, most 31 vagyok.relaxàcio,meditàcio sokat segit, a gyogyszer megcsak végsö esetben ,de tànyleg kelhet.

én megprobàlok mindig a lehetö legkevesebbet szedni, po most fél szem cipralex-et szedek fél szem 0,5 ös xanax al. xanaxbol az sr-t ajànlom az egész naplassan folyamatossan hat.DE mindent beszélj meg az orvosoddal ez nagyon fontos. Na meg egy normàlis hozzàértö orvos, az is ritka"sajnos"

2012. jan. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
igy van ahogy mondod en nem magyarba lakom es itt kint nem igazan veszikmar komolyan ezt a dolgot amugy meg kerdezhetem hogy neked nem volt olyan hogy magas pulzus szam de szinte mindennap ? mert nekem 90-100 foleg reggel 100-110 kozot van a doki meg kerdezte hogy mindig ilyen volt ? en meg ra vagtam hogy NEM kozbe nem is tudtam hogy elotte mennyi volt a pulzusom de en mar azonn is gondolkodom hogy lehet nekem mindig 90-100kozott mehetett szerinted lehetseges ? vagy ez mar tul sok ?
2012. jan. 31. 11:34
 10/13 anonim válasza:
ha jol tévedek 80 a normàlis, te hol élsz most? a doki nagyon fontos pedig,hogy érezd azt , törödik veled. Egyébbként idegesebb tipusu embereknél lehet magasabb a pulzus alapból is.
2012. jan. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!