Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Természetes ha valaki nem...

Természetes ha valaki nem vagy csak ritkán érez szomjúságot?

Figyelt kérdés

Ma például még nem ittam és most jutott csak eszembe. De szomjas most sem vagyok.

És van hogy egész nap alig iszom mert sok a munkám és nem jut eszembe érezni meg nem érzem hogy szomjas vagyok.

Ti mennyit ittatok ma? Megisszátok a napi két három liter folyadékot?



2012. nov. 9. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem természetes!Kezdésnek én vesebeteg vagyok!Gyakorlatilag az orvos azt mondta lehet egy év lehet 10 vagy akár 20 de lefog állni mindkét vesém.Szóval innom kéne.De Én se érzek szomjúságot szinte soha.Ma még egy kortyot se ittam csak ami a kávéadagomban van.Állandóankapom a csesztetést hogy iggyak iggyak és senkivel se tudom megértetni hogy nem kívánom.Bár azért néha próbálok oda figyelni hogy legalább a napi 0,5l-1l meglegyen.

Mikor legutóbb kiszáradással kórházban voltam,ott volt egy csaj és mesélte Ö dettó ugyanez,évente minimum 3-4x kiszáradással bekerül.Szóval nem egyedi de nem természetes az biztos.

2012. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok.Munkahelyemen 7dl-es üvegem van amiben szódát töltök.Volt hogy azt a 7dl-t 3(!!!) nap alatt ittam meg. :( Úgy hogy itthon egy kortyot se ittam a három nap alatt.Vagyis elosztva az napi bő 2dl ami igen csak kevés még egy egészséges embernek is.
2012. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát az tényleg nagyon kevés. Ennyire nem iszok keveset napi 2-3 pohár vizet kb 1 litert azért minden nap meg iszok. De nem hiányzik akkor sem ha nem iszok ezért van hogy csak délután jut eszembe hogy ma még semmit nem ittam na akkor gyorsan leküldök 2 pohár vizet.
2012. nov. 9. 13:42
 4/6 anonim ***** válasza:
semmi egyéb folyadékot se isztok? leves pl.
2012. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem természetes. Én is így vagyok vele, tudom, hogy kellene inni rendesen, de nem megy, nem esik jól. Örülök, ha fél litert összehozok egy nap, nyáron akár egy egészet is, de szerencsére még nem kerültem kórházba :) Azt szokták javasolni ilyen esetekben, hogy tegyél ki magad elé egy palack vizet úgy, hogy mindig szem előtt legyen, akkor nagyobb eséllyel jut eszedbe inni belőle.
2012. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem természetes, csak annyit tudok mondani hogy igyál,máskülömben meg a levest nem inni szokták de az is jó kiszáradás ellen.
2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!