Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok néha-néh...

7 hetes terhes vagyok néha-néha nagyon ritkán fehér-sárgás vmi folyik ki belölem szaga nincs. Ez baj v ilyenkor természetes?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En 10 hetes vagyok.Ugy tudom ez normalis.Amig nem verzel addig nincs gond!!!!Minden jot!

2008. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van,ugy tudom nem baj.Ha csip,fáj esetleg akkor doki!
2008. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez a folyás természetes és a terhesség előrehaladtával előfordulhat, hogy növekedni fog a mennyisége, használj valami jófajta tisztasági betétet! Addig amíg nem csíp, addig nincs gond, de ha igen beszélj a dokival mert az fertőzésre utalhat. Boldog babavárást 33. hetes kismama
2008. márc. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a kezdetektől megvan. A dokim azt mondta, ha nem csíp, ég, viszket, akkor semmi gond. Ez természetes. ha nincs panaszod, akkor csak tisztasági betéttel tudsz ellene védekezni, főleg ha sok van.

2008. márc. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!