Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen nyugtató hatású "dolgok...

Milyen nyugtató hatású "dolgokat" vezessek be?

Figyelt kérdés
Szociális fóbiám van és önértékelési zavarom, ezért folyton idegeskedek, feszült vagyok és ingerült...Amikor hazaérek valahonnan, szeretnék olyan környezetben lenni ami nyugtató hatású, szóval ami csak eszetekbe jut légyszi írjátok le, érdekelne mitől lehetnék nyugodt!

2012. nov. 16. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

zöld tapéta a falon, vagy fehér fal + zöld függöny;

rengeteg szobanövény (ne liliom!);

cica! - etetni/itatni/almot cserélni kell, de nagyon megnyugtató, ha az öledbe ül;

hazafelé állj meg egy fánál és dőlj neki - ha úgy teszel, mintha várnál valakire, akkor nem ciki -, képzeld azt, hogy egy test vagy a fával (szerintem tök jó érzés);

ha várakozol valamire, vagy holt idő van, képzeld magad áttetszőnek vagy üregesnek;

igyál finom teakeveréket (nálam a mentolos vagy kamillás tea a nyerő);

egyél rendes kajákat! főzelék, ilyesmi;

írd fel minden nap egy füzetbe, hogy mi volt aznap a legjobb. Ha nem történt semmi, akkor írd azt, hogy a mai napot is élve megúsztam.

minden héten legyen ajándéknapod, amikor adsz magadnak valamit (süti, régóta vágyott könyv, felhívsz egy kedves régi ismerőst...);

most ennyi juttot eszembe

2012. nov. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha van otthon egy akváriumod, növényekkel, néhány kis hallal, garnélával, az is nyugtatólag hat, és néha jobb megfigyelni őket, mint tévét nézni.


Vagy benzinkútban lehet kapni ilyen plüss sünit, aminek olyan jó fogása van. Kezedbe fogod és olyan puha selymes a szőre, hogy egyből lenyugszol tőle.


Meg pl van ilyen nyugtató tea, nemtudom, cickafark fű vagy mi, hát azt ha bemész egy ilyen bio boltba, ott tudják.

2012. nov. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!