Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy hete kezdet el szúrni a...

Egy hete kezdet el szúrni a mellkasom közepe?

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz átvilágították a tüdőmet semmi komolyat nem találtak azt mondták mivel bicigliztem ,hogy a hideg levegőtől lehűlt az egész felsőtestem és ezért vannak ízomfájdalmaim ill . tracheobronchitis subacuta.

Az orvos catafamot és fromilidet írt fel amellkasom már annyire nem is fáj de a szívem oldalán ahol aszívem van erősen szúr néha a másik oldalt is , fájnak a kezeim is ill. legyengültnek érzem magam.. Elképzelhető ,hogy a szívem közelében van ízomfájdalmam és azt érzem vagy szívinfartusom lesz :D ?



2012. nov. 16. 15:12
 1/5 A kérdező kommentje:
nem dohányzom, nem iszom és túlsúlyos sem vagyok 19/f
2012. nov. 16. 15:13
 2/5 A kérdező kommentje:
és a családban nincs szívbeteg...
2012. nov. 16. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a stressz, mert félsz a szívinfarktustól és bebeszéled magadnak. Az infarktusnak rengeteg előjele van, olvass utána, és ha nem nyugtat meg akkor menj el orvoshoz. De ilyen fiatalon nem tartom valószínűnek. (A férfiaknál 35 éves kortól nő meg az esély átlagosan, ha a családban is megjelent már, illetve, ha nem él egészségesen az illető.)

Egyébként én is ilyen hypohonder vagyok, nekem is mindig szúr, vagy fáj, vagy zsibbad valahol, aztán egyszer csak elfelejtem. :)

2012. nov. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, még azt hozzá tenném, hogy szedj magnéziumot, mert az erősíti az izmokat, így a szívizmot is. Illetve a banán magas káliumtartalma is jót tesz, ha szereted. :)
2012. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajna valószínű ,hogy én is hipochonder vagyok..

Azért kösz a választ :D

2012. nov. 16. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!