Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a fejem ébredés...

Miért fájhat a fejem ébredés után?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan fáj a fejem, már bevettem egy gyógyszert is. Én semmi más okot nem tudnék elképzelni, mint hogy a napokban kevésbé tudtam kipihenni magam. Ez lehet az oka az erős fejfájásnak?
2012. nov. 17. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomás?
2012. nov. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már nagyon régen mértem... ált. normális szokott lenni, régebben alacsonyabb volt, de az is állandó volt, tehát amiatt biztos nem fáj a fejem.
2012. nov. 17. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azért kérdeztem, mert reggel általában alacsonyabb a vérnyomásunk, ezért egyesek szédülnek, másoknak fáj a feje, nekem meg pl. hányingerem szokott lenni.

Lehet front miatt is...

Mindenesetre igyál meg egy nagy pohár hideg vizet és menj ki levegőzni egy kicsit. Talán az segít.

2012. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, egyébként azt tettem tegnap de. :) sajnos egész nap nem múlt el rendesen, algopyrin és görcsoldó ellenére sem, de mára jól vagyok! :)

Köszi a tanácsokat!

2012. nov. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!