Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden reggel enyhe hányingere...

Minden reggel enyhe hányingerem van és erőtlen vagyok, kb a felkeléstől számított egy órában. Mitől lehet? Terhesség kizárva.

Figyelt kérdés

2012. máj. 12. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet ,hogy lappang benned valami virus,szedjél vitaminokat!
2012. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

korán kelős napnál előfordul h hányinger van majdnem egész nap, enyhén. van, hogy időbe telik, mire ébredés után "magához tér" az ember

nem lehet, hogy későn fekszel?

2012. máj. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

8, 9 óra alvás után is előfordul, bár tényleg enyhébben. Viszont igazad lehet, általánosságban 5 és 6 óra körül kelek és 11-kor fekszek.

A válaszokat köszönöm!

2012. máj. 15. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:

NE aggódj! Csak nehezen ébredsz fel. Igyál egy fél pohár vizet, attól elmúlik rendszerint a hányinger.

Az erőtlenség pedig, ahogy kicsit magadhoz tér a szervezeted.


Nekem is így van: mikor iskolába jártam, az utolsó percben keltem, meert nem bírtam előbb, majd munkát olyat kaptam, ami délutános műszakban volt, AKKOR minden rendben ment.

Most megint délelőttös munkám van, de 7 és 9 közt alig tudok valamit megcsinálni. Olyan szívdobogásom lesz a lépcsőtől, meg görcs a lépcsőzéstől, hogy az elején komolyan megijedtem. De semmi baj nincs ezzel, a bioritmusod nem ilyen. Próbáld meg valahogy átvariálni a teendőket melóban/ suliban / otthon, hogy ekkor ülő feladatokat vagy kevésbé fárasztót csinálj, amint felébredtél, meg húzz bele :)

Csak tanács, mert még a kávé sem ébreszt fel eléggé, tudom :D

2014. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!