Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Világosbarna széklet?

Világosbarna széklet?

Figyelt kérdés
ma láttam hogy világosbarna a székletem, sosem szokott ilyen lenni...3napja minden este tejbegrizt elkezdtem enni...lehet köze hozzá???egyébként nem fáj a hasam meg semmi...

2012. nov. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
a tejtol van ilyen szine valszeg
2012. nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, hát igen, minden este fél liter tejből csinálom...és eddig is ittam tejet, de nem minden nap és max egy pohárral...akkor lehet atttól..köszi
2012. nov. 17. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy idoben en napi 1-1,5 litert megittam, attol nekem is ilyen volt, de lealltam ezzel. Ha sok tejtermeket eszek vmelyik nap, pl joghurtot, akkor is ilyen. Ha majproblemaid lennenek, akkor lenne mas tunet is, pl kormok szemfeherje besargulna, meg hasonlok. Amugy eszembe jutott h B vitamin komplex szedesetol meg foszforeszkalo zold lesz a vizelet :D na az meg mekkora para.
2012. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!