Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van egy csomó a hónom...

Miért van egy csomó a hónom alatt?

Figyelt kérdés
tegnap arra keltem,hogy nagyon fáj a jobb hónom alja. akkor még nem volt semmi,a bal nem is fájt,csak a jobb. gondoltam,csak meghúzódott vagy valami. de ma arra keltem,hogy a bal is fáj,és kb egy mogyorónyi kis csomó van a bőröm alatt.kívülről nem látszik,csak ha megtapogatom. és fáj ha megfogom,vagy ha felemelem a karom. mitől lehet ez? egyik nap el fogok menni orvoshoz,csak tudni szeretném,hogy ez mi lehet.

2012. nov. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Két tippem van:szőrtüszőgyulladás vagy megnagyobbodott nyirokcsomó. Az utóbbi a gázabb, de nem kell abba sem belehalni feltétlenül.
2012. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Borotválod?Nekem attól jöttek ki a nyáron,és azóta is.A doki is a borotválást mondta,kipróbáltam direkt nem borotváltam le,és nem is jöttek ki a csomók.
2012. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
El mentél vele az orvoshoz, kérdező? Ha igen, mit mondott rá?
2023. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
11 év alatt csak megoldódott.
2023. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!