Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes a fiam, szoptatok....

3 hetes a fiam, szoptatok. Tejem van, egyenlöre jol. A bal honom alatt, a mirigyeknél van egy pici csomo. Mitöl lehet? Remélem nincs koze a mellhez? Ettöl nem fog begyulladni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodj meg, nincs semmi gond, csupán ott is van tejmirigyed. Nekem is van. Amikor először észrevettem én is megrémültem, mert még a terhesség alatt megduzzadt. Az orvosom megnyugtatott, hogy nem jelent problémát, bántani, nyomkodni nem kell, egy idő után magától visszahúzódik. Igaza lett, semmi problémát nem okozott, a szoptatást nem befolyásolta. Azóta minden terhesség alatt és a szoptatás első hónapjaiban előjön, de magától elmúlik...már a 4. babámat szoptatom ilyen "rendellenességgel" :D
2010. jan. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár hónapja tettem fel ezt a kérdést én is, csak én pluszban még frászt is kaptam hogy valami daganat...

Az itt írt jótanácsokat követtem (jó meleg víz alatt kicsit kimassziroztam a mellem, hónalj alatti tartásban szoptattam a lányom a bal ciciből és gyakrabban tettem a bal mellemre) és 3 nap alatt kisebbedett, majd elmúlt!!

Szóval tuti tejmiriggyel volt összefüggésben!

2010. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!