Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek egy 24 éves...

Szerintetek egy 24 éves fiatal embernek mikor lenne illő reggel felkelni? Vagy szégyen hogy délig alszok?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok 5 éve dolgozok 12 órában néha éjszaka néha este mikor milyen műszakban. Gyakran éjszaka nem tudok aludni mert fel van borulva az alvásrendem. Van olyan hogy délig alszok mert nem bírok hamarabb felkelni. délben reggelizek vagy az már ebéd inkább délután vacsora helyett van az ebédidőm és nagyon későn vacsorázok emiatt elég sokat kínlódok a gyomrommal. gyakran van hányingerem

2012. nov. 20. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy illik, ahogy neked jó :)
2012. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Az én párom éjfélig, 1-ig dolgozik. Sokszor 2 óra mire ágyba kerül. Keltsem fel reggel 7 órakor, mert nem illik tovább aludni? Ez hülyeség. Ha valakinek a munkája miatt csak délelőtt van lehetősége aludni, akkor aludjon akkor.

Egész más lenne a véleményem, ha nem dolgoznál, hanem mondjuk a rendszeres bulik miatt aludnál mindig délig.

2012. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a véleményeket. csak tudni szerettem volna hogy csak nekem tűnik kellemetlennek a dolog? kicsit kellemetlenül éreztem magam mert anyukám már időben kel csinálja a dolgait én meg alszok. de végül is egy éjszakai műszak előtt jó pihenni
2012. nov. 20. 21:24
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez a váltott műszak felborítja az életciklust, be kellene tiltani. Csak bonyolult lenne a fizetések rendezése a pótlékok miatt.
2012. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!