Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok; BMI-m...

Andy kérdése:

Fiatal lány vagyok; BMI-m átlagos, haskörf: 79; csípő: 96. Kissé tehát zsírpárnás, gömbölyű, kerek, a hasam; én most hájas, kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Egy fiú otthagyott az ágyban emiatt, aktus előt. Nem merek kimenni a strandra, szégyellem a hasam. Egy kis felesleg tényleg ennyire undorító?
2011. dec. 1. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Olyan vagy, amilyennek érzed magad. Ha nem érzed így jól magad, adj le néhány kilót. A srác meg tahó, semmi kétség.
2011. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Háta az meg milyen egy pasi? Aktus előtt kb tök mindegy nekik ki van az ágyban...
2011. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A srác egy idióta... Előtte nem tünt fel neki, hogy milyen a hasad? Egyébként szerintem egy kicsit gömbölyű has nem baj. Ha zavar nagyon, akkor adj le pár (2-3) kg-ot.
2011. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem ezért hagyott ott, hanem impotens de azt nem merte bevallani.
2011. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

Én megértem a srácot. Kövér vagy és nem kívánatos. Adj le pár kilót.


Mi baj van azzal, ha a srác a még elmegy kategóriába sorolt. Amikor levetkőztél akkor szembesült a ténnyel és inkább lelépett.

SZóval ne mindig más legyen a hibás. Tessék igen is adni magadra.

2011. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 sZamu válasza:
90%
Mindenkinek más jön be. Lehet hogy valakinek pont így fogsz tetszeni. Az viszont tuti hogy minél vékonyabb vagy, annál több srácnak tetszel:)
2011. dec. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem pl. bejönnek a teltebb lányok is. A szépség nem a súlytól függ, hanem hogy szép-e az arca, bőre, haja. Tölts fel egy képet, aztán megmondom a véleményemet rólad.
2011. dec. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem másért, önmagadért kell magad karbantartani.

Azt ne részletezzük, amit utána írtál, számomra minősíthetetlen, de ez egy más tészta.

Sok duci embert ismerek, akik el tudják magukat fogadni és jól érzik magukat a bőrükben, ez a magabiztosság látszik is rajtuk. Ha te nem vagy megelégedve (normális keretek között magaddal), akkor tehetsz ellene. Megfelelő étkezéssel és mozgással. Az önbizalmad is nő, ha pertuban vagy saját magaddal.


És tényleg lehet, hogy azért tiplizett el a srác, mert csődöt mondott volna, ahogy azt előttem már írták. Sőt, talán ez a legvalószínűbb:)))

2011. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

a srácot sz.ard le. nyilván látens bu.zi.

te pedig ne csinálj lelki kérdést ezekből, mert nagyon csúnya buktatókat tartogat ez az út. ha te meg vagy elégedve az egészségeddel (a testzsír is inkább egészség kérdés, és csak másodlagosan esztétikai!) akkor ne foglalkozz ezzel. nehogy egy ember miatt menjen el az önbizalmad! ennyire ne legyél törékeny lelkileg!

2011. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mindehhez még annyit, hogy nekem még sosem volt senkim; ez lett volna az első alkalom; és hát balul ütött ki... Szerintem sokan megzuhantak volna. De előtte egész jól ki voltam békülve magammal...
2011. dec. 1. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!