Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van az, hogy az utóbbi...

Mitől van az, hogy az utóbbi hetekben rettenetesen fáradtnak érzem magam, amellett hogy alszom eleget éjjelente, úgy a 8órámat biztos kialszom. De amint hazaérek rögtön húz az ágy. Mit ajánlotok, esetleg mitől lehet ez a gondom?

Figyelt kérdés

2012. nov. 20. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!


Ha nő vagy, akkor a terhesség tipikus első tünete. Ha férfi, akkor túldolgozod magad.

2012. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Több vitamin, napfény, mozgás.

Érdemes lenne emenned laborba is, lehet, hogy vérszegény vagy és/vagy alacsony a vérnyomásod.


(Mellesleg nem mindegy, hogy mikor alszod azt a 8 órát. Az este 8 és éjfél közötti alvás az, ami igazán regeneráló és pihentető.)

2012. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Vashiány okozhat fáradékonyságot, nekem is volt hasonló problémám, de odafigyeltem az étrendemre, vasban gazdag ételeket ettem, pár hét múlva kevésbé voltam fáradékony. Azt hiszem orvosok vastablettát is tudnak felírni, ha súlyos a helyzet.
2012. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hjaj ne ijesztgesd egy babával:))


A fáradság sok mindennek lehet a jele felsorolni is nehéz. Pl. mikor voltál utoljára szabin? Hiába alszod ki magad ha sokáig élsz stresszben, feszültségben, esetleg sok a fizikai meló vagy napi szinten rengeteget agyalsz mert olyan a munka stb., stb. mind okozhat fáradságot egy idő után.


Aztán ha nem figyelsz oda a táplálkozásodra lehet éppen egy kis vérszegénység, vagy valami vitamin és ásványi anyag hiány.


Egy lappangó, bujkáló betegség.


Szerintem ha tudsz vegyél ki legalább két napot és csinálj egy 4 napos hétvégét és aludj amennyi a csövön kifér. Ha ezután se jobb akkor irány a doki. Egy vérvétel, vizelet vizsgálat elkél.

2012. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vérszegény vagy. Akkor szokott ilyen előfordulni. Mikor voltál utoljára vérvételen? Vashiány is okoz ilyen tünetet
2012. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Körülbelül 1 hónapja, és akkor nem volt semmi gond a véremmel.
2012. nov. 20. 18:49
 7/12 Melinda 007 válasza:

Pedig ha nő vagy akkor ezt könnyen okozhatja terhesség, ha férfi akkor nem. Este, amikor alszol mennyire alszol mélyen, mert ha felszínesenr nem elég a 8 óra. Fel szoktál e kelni a 8 óra alatt? Ha igen az se jó. Reggel amikor felkelsz mennyire vagy friss?Az is lehet hogy csak az ágy matracát kéne kicserélni.

Ha nap közben nagyon le vagy terhelve(kemény fizikai, stb..) a 8 óra nem elég. Emellett, figyeld azt is, hogy rendesen táplálkozol-e.Nap közben megfelelő mennyiségű tápanyagot, ásványi anyagot, vitamint és vizet viszel be a szervezetedbe? Lefekvés előtt ne egyél nehéz kaját ami megterheli az emésztésedet.(koffeint és taurint se igyál)

Sportolj sokat az felfrissít!:)

2012. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
próbálj sokat mozogni, friss levegőn lenni, hidd el utána sokkal frissebbnek érzed majd magad, akármennyire szeretnél lefeküdni délután, szánd rá magad, esetleg szedj valami vitamint, és ha egy hét után sem érzel javulást, akkor vizsgáltasd ki magad az orvossal, már egy egyszerű vérképből is kiderül, ha valami hiányod van!
2012. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megváltozik a föld rezgésszintje, áll át a szervezeted, sokan szédülnek és fáj a fejük manapság.. Ez az átállás miatt van!
2012. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is fáradt vagyok. A havimnak tegnap meg kellett volna jönnie. Hát most nem tudom mi van. Valami velem se stimmel.
2012. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!