Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti szoktatok úgy lenni ilyen...

Ti szoktatok úgy lenni ilyen szürkületben hogy olyan furcsán láttok ha bementek egy bevásárlóközpontba meg ilyenek? Mintha nem hinnétek el amit láttok vagy olyan mintha ilyen álomvilágban lennétek valami ilyesmi érzés?

Figyelt kérdés
Derealizáció ?

2012. nov. 22. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy hogy gondolod pontosan. Úgy valahogy, mintha kicsit rojzfilmesebb hatású lenne a látvány? Kicsit olyan elmosott és mintha nem valós lenne. Meg úgy érzed magad mintha te sem ott járnál? Jah, néha volt olyan.
2012. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak egy tipp -komolyan gondolva-: vérnyomást kéne mérni.
2012. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ilyen, szerintem a lámpák fénye miatt van ez az érzés.
2012. nov. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom király talán kicsit magas... Az érzést talán a szürkület a sötétből világosba való bemenetel dobja meg . Akkor megnyugtató nem csak nekem van ilyen ez akkor ezek szerinte "normális"
2012. nov. 22. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!