Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már vagy 5 éve gyakran (1...

Már vagy 5 éve gyakran (1 hónapban legalább 10x) hirtelen rosszul leszek, hirtelen meleg lesz, hányingerem, és közben szédülök, fáj a fejem nem ritka az elájulás ilyen esetekben mi lehet ez? .

Figyelt kérdés

Már mondtam a háziorvosomnak is de ő csak ezt válaszolta:vannak"ájulósabb" típusú emberek, és hogy vigyázzak magamra. De szerintem ez akkor sem normális, gondolkodom hogy háziorvost váltok. Emellett még pajzsmirigy alulműködésem és asztmám van, valakinek valamilyen tippje hogy mihez kezdhetnék?

19/L


2012. nov. 22. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez pánik betegségnek is lehet jelei.

Nincs olyan félelmed,hogy ,ha menni kell valahova félsz,hogy rosszul leszel vagy valami ehhez hasonló dolgaid?

2012. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoktam félni, de csak ha új helyre megyek először, de nem jellemző
2012. nov. 23. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, kérj másod- meg harmadvéleményt. akár ennek az orvosnak is megmondhatod, hogy azért szeretnéd kivizsgáltatni és utaljon be megfelelő szakorvoshoz.

Ha van pajzsmirigygondod, akkor van endokrinológusod? Neki mondtad ezt a panaszt?

szedsz pajzsmirigy-gyógyszert? Annak a mellékhatása nem lehet? Olvastad a gyógyszer betegtájékoztatóját?

2013. okt. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!