Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nátha és fülzúgás, van összefü...

Nátha és fülzúgás, van összefüggés?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy erő nátha,okozhat fülzúgást?!El van dugulva az orrom,fáj a torkom,teljesen "beálltak" a felső légutaim "nem gabok lebegőt".

Ez önmagában okozhat kétoldali enyhe ám folyamatos fülzúgást? Akkor kezdődött mikor a tüneteim,szépen mellém szegődött és makacsul kitart már harmadik napja.Egész nap hallom de csak este zavaró.

Ma bevásároltam a patikában nátha ellenes vény nélküli szerekből,van otrivinem,acc-m,strepsilsem,bioparox-om etc.


Kérdésem csupán annyi lenne hogy az erős náthám és a fülzúgásom kapcsolatban van e egymással?Ha meggyógyulok elmúlik a fülzúgás?



2012. nov. 22. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt a dugulás miatt a fülkürtöd nem jól szelel, másrészt a gyulladás ráhúzódhat a füledre is, harmadrészt néhány vírus ami felsőlégúti tüneteket okoz egyidejűleg a halló ideget is irritálhatja. Ahogy kilábalsz a náthából ez is megszűnik. Addig hajrá orrcsepp.
2012. nov. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokszor voltam már náthás,de így még nem jártam soha elnézést ha triviális a kérdés.
2012. nov. 22. 18:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Este alvás előtt fél óráva beveszel egy szem rubophent, másnapra kb kutya bajos se lesz. Nálam mindig működik.
2012. nov. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!