Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony vércukorszint vagy...

Alacsony vércukorszint vagy pánikbetegség?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napok egyikén mentem be suliba reggel és rámjött egy rosszullét a buszon. Éreztem már előtte, hogy jönni fog: szédülni kezdtem, felment a pulzusom és levert a víz. Leguggoltam pár percre és elmúlt. Semmilyen előzmény, családi vita, államvizsga nem volt, de időnként előfordult, kb 3-4 hónaponta egyszer, teljesen véletlenszerűen. Ilyenkor volt, hogy kitudtam "állni" de volt hogy le kellett üljek. Ezek volt, hogy olyankor estek meg, amikor már régebben, előző nap - akár 12-14 órája - ettem, az legutóbbi is ilyen volt, sőt... 180+ centi magas vagyok, rendszeresen sportolok, nincsenek kóros betegségeim. Dokihoz ilyennel menni nem akarok, ha a felmenőim között van nagyon enyhe pánikbeteg(napi 1 gyógyszer), én mégsem hiszem azt hogy ez lenne a betegségem, szerintem ez egy teljesen uralható valami, úgy érzem mások is tudnák. Na kicsit elkanyarodtam a kérdéstől, köszi a válaszokat!

22F



2012. nov. 22. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet a vérnyomásod is. Fontos, hogy rendszeres időközönként egyél, ezt te is tudod! Igyál is, mert a folyadékhiány is okozhat ilyen rosszullétet. Bár, én azt gondolom, ha ezek lennének, akkor egy gyors pihi nem segítene. Szóval szerezz egy vérnyomásmérőt, és mérd rendszeresen, és a rosszullétek alatt is a vérnyomásod. Az értékeidet meg jegyezd fel!
2012. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél szőlőcukrot. Ha ilyen van, egyél belőle. Ha javul, akkor jó eséllyel a cukrod.

De lehet amúgy a vérnyomásod is.

2012. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2012. nov. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!