Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt pár napban eléggé...

Az elmúlt pár napban eléggé fáradt vagyok pedig még jobban kialszom magam mint máskor. Miért van ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
pénteken pár haverommal legyalogoltunk 1 közeli faluba ahol kosaraztunk 1 ott lakó másik haverunkal. a gyaloglás nem volt megeröltető még nekem se mert nem vagyok épp sportos : ) sőt az ellenkezője. máskor viszonylag sokáig ébren tudtam lenni fáradság nélkül de az elmúlt pár napban mint például most is már délután és kora este is nagyon fáradt vagyok pedig ahogy mondtam korábban is aludtam a szokásosnál. eléggé kellemetlenül érzem magam emiatt. miért lehet? és az étvágyam is megnőtt mert bár enyén túlsúlyos vagyok keveset szoktam enni nagyon most meg folyamatosan éhes vagyok és próbálok továbbra is keveset enni nehogy elhízzak nagyon. most még a határon vagyok de nem akarok mínuszba menni nagyon. a sportokkal viszonylag jóba vagyok szeretek sokat kerékpározni és kosarazni a már említett személyekkel. mind1. a kérdést már leírtam ezt csak azért hogy hátha segít a válaszadásban. köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 25. 22:21
 1/3 A kérdező kommentje:
elnézést azt elfelejtettem írni hogy nincs messze a falu csak vagy 5 kilóméterre.
2012. nov. 25. 22:21
 2/3 öregnéne válasza:

1.Nézetsd meg a vércukrodat !

2.Pár nap ilyen az semmi !

2012. nov. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oks. köszönöm. majd valahogy megnézetem.
2012. dec. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!