Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS! Hangszálgyulladásom van?

SOS! Hangszálgyulladásom van?

Figyelt kérdés
nyáron a füll orr gégészeten irtak fel reflux gyógyszert mert idült gégegyulladásom volt, illetve vaskosabbak voltak a hangszálaim. EGy darabig tünetmentes voltam. De most megint eljött a rekedtség, és ég az egész torkom, főleg lent úgy érzem mintha a hangszálam néha remegne és ingerli valami. ez micsoda??? úgy félek hogy a légcsövemmel van valami, de köhgöni nem köhögök :S most kicsit meg is vagyok fázva és feljön ilyen váldék féleség de a torkom nincs begyulladva....már kértem időpontot a füll orr gégére.. a gégediéta miből áll? sajnos azt nem is tartottam be akkor...és lehet azért jött vissza....előre is köszi mindekinek.

2012. nov. 28. 07:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam már arra is, hogy nagyon megeröltettem, sokat beszélek és nemrég nagyon ordibáltam is. azóta érzem ezt a kellemetlen érzést, vagyis éreztem eddig is, de most sokkal jobban....
2012. nov. 28. 07:08
 2/3 anonim válasza:
100%
állítólag nem szabad beszélni,kerülni kell az alkoholt,a szénsavas italokat,és a fűszeres ételeket.Legalábbis ahogy utánanéztem a neten ezt találtam róla :)
2012. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak állítólag, hanem valóban ebből áll. Ha dohányzol, akkor a cigarettát is le kell tenned. Suttognod sem szabad, az rosszabb, mint a beszéd, és lehetőleg semmi hangot ne adj ki!

Menj vissza az orvoshoz, írd le, hogy mi a bajod, és kérdezz rá, hogy lehet-e a gyógyszertől.

Refluxtól is lehet, tartsd be a refluxos diétát is, és akkor vissza fog jönni a hangod, és nem fog elmenni. Jobbulást!

2012. nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!