Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok aludni éjszaka?

Miért nem tudok aludni éjszaka?

Figyelt kérdés
17 éves korom óta fent vagy éjszakánkjét. Most vagyok 20 éves. Akkor szoktam rá amikor estis ikolába iratkoztam át, és így mivel délelőtt nem volt dolgom ezért éjszanként hajnali 2-3ig fent voltam. Viszont mostmár lenne dolgom délelőtt mégis csak hajnali 2-3 között tudok elaludni. Persze egyből elalszok, de fog ez a ezgészségre menni? Végülis napi 6-7 órát alszok, ha nincsen dolgom délelőtt, akkor alszok délig is. De ha van akkor sem tudok előbb elaludni. Vagy netezni szoktam, tvzni, vagy sportolni.:D:D
2012. nov. 30. 01:31
 1/5 anonim válasza:

velem is ez van..

olvass sokat, az elálmosítja a szemedet..

túl sok minden jár a fejeden

lassan, de vissza kell szokni.

próbálhatsz altatót, de az nem jó dolog.

2012. nov. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
*fejedben
2012. nov. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kb.10éve így vagyok,és még élek :) Nekem totál rendszertelen az egész,pont azon gondolkoztam most,hogy inkább nem is alszok reggelig,boltba kellene mennem :) Csak utálom az érzést mikor az egyik nap átfordul a másikba,és világos lesz.
2012. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,de néha ideiglenesen vissza tudok állni ha mondjuk fennmaradok még egy egésznapot és akkor korábban fekszem le.Ezek után 1-2 hétig korábban alszom/kelek.
2012. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!