Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elérhető valahogy, hogy...

Bratilla kérdése:

Elérhető valahogy, hogy alacsonyabb legyek? Az emberek hány éves koruk környékén kezdenek "visszafejlődni"?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nagyon zavar a magasságom. Mivel magasabb vagyok, mint a legtöbb fiú/férfi, egyre inkább kezd zavarni. Tudom, hogy a magas lányok szépek, meg, hogy örüljek, stb... nem is azzal van baj, hogy mások nem fogadnak el, hanem én nem tudom elfogadni magam, és nem is akarom. Nincs valami módszer, akármi, amitől alacsonyabb lehetnék? Valami csontvisszafejlesztő dolog, vagy a magasító dolgoknak valami ellentéte?

Normális válaszokat várok, nem olyanokat, h "vágj le a lábadból" meg ilyenek, ezek teljesen használhatatlanok.

Köszönöm, annak aki segít!

16L és 185 cm :/


2012. nov. 30. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, vagy elfogadod, vagy levágatod a lábad. netán a fejed. mert más lehetőség nincs. "visszafejlődni" meg olyan 70 körül kezdnek az emberek, és nem olyan sokat, szóval ha azt kivárod, nincs gond.
2012. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Külön megkértem, hogy ne ilyeneket mondjatok. 70 éves kor? Én azt hittem, hamarabb...
2012. nov. 30. 21:13
 3/6 anonim ***** válasza:
bocs, de hülye kérdésre, hülye válasz. Nem, nem hamarabb. max 1-2 évvel hamarabb. mondjuk ha megkérdezed a biológia tanárodat, biztos korrekt választ ad. bár sanszos, hogy ő is a láblevágást fogja említeni.
2012. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl sok növekedési hormont termel a szervezeted. :)
2012. dec. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj el kosarasnak,oda magas lanyok kellenek xd
2012. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fenét kifutó modellnek.
2013. okt. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!