Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megégettem a lábamat egy fél...

Megégettem a lábamat egy fél tenyérnyi helyen hólyagos is egyáltalán nem fáj csak csúnya hogy lehet gyorsítani az elmúlását?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
gyulladás csökkentő krémet használj az adott területre, és ha van rá mód hűtsd is le naponta párszor
2009. aug. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar holyagos, akkor maradni is fog rozsaszinu folt utana egy jo darabig. Mindenkepp hamosito es gyulladascsokkento kremmel kenegesd. Jonehany popsikrem is hamosit, ilyen a Sudocrem, Neogranormon, es azok a kremek, amikben Phantenol osszetevo van.

Ha a kisebb egest kovetoen rogton jegeljuk a bort 10-30 percig, sok esetben megelozhetjuk a holyagosodast, majd a krem, es par nap alatt fajdalom es nyom nelkul elmulik.

2009. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát..én egyszer rányitottam a sütőajtót a 2 combomra,egyszer"kivasaltam" magam,mindekettő nagyon fájt,hólyagos volt,nekem a körömvirág krém segített,sőt már a helyük sem látszik:)
2009. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pár évvel ezelőtt a férjemnek mindkét karja megégett egy balesetben,és neki javasolták a fájdalom,és a hegmentes gyógyulás érdekében,hogy verjünk fel tojásfehérjét,és kenjük vele.Igazuk volt,bár mi nagyon hülyén néztünk erre az ötletre,mert semmi heg nem maradt a karjain,és a fájdalmat is csillapította!
2009. aug. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek most már szépen gyógyul:)
2009. aug. 27. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!