Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon kövér, ha egy nő 172...

Nagyon kövér, ha egy nő 172 cm,75 kg?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék fogyni, mert nem érzem jól magam a bőrömben, nem szeretek tükörbe nézni. Én magamat elég kövérnek találom, de kíváncsi vagyok, mások mit gondolnak.
2012. dec. 4. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem kövér, éppenhogy átlépi a tettömegindex "normális" értékét, ami 20-25 között van. persze a sportolás sosem árt, és mindig jobb az egészséges életmódra törekedni, mint a kilók elvesztésére.

szerintem nem ártana odafigyelni, kicsit többet mozogni, de ilyen súllyal is lehet boldognak lenni :)

2012. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Kinek a pap, kinek a paplan"


Viccen kívül: nekem ez ideális méret.

35 Ffi

2012. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, bár nem hinném, hogy ez az ideális testsúly. Igyekszem néhány kilót leadni :)
2012. dec. 4. 21:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha még 35 alatti vagy jó lenne leadni 5-6 kilót! Amikor 75 kiló voltam---én is 172cm magas vagyok---nagyon nem tetszettem magamnak. Le akartam adni 3-4 kilót és -15 lett belőle, 3 hónap alatt. Ha tényleg akarod : meg tudod csinálni DE, hidd el nem az számít, hogy a többségnek tetszel-e, hanem hogy olyan emberekkel barátkozol, akik tisztelnek és szeretnek azért aki valójában vagy!!! Most 85 kiló vagyok, és mégis jól érzem magam a bőrőmben:)...de az egészségem miatt törekszem arra, hogy legalább 75-re lefogyjak!:)
2012. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem a többségnek akarok tetszeni, hanem magamnak. Elárulod, neked hogy sikerült lefogynod 3 hónap alatt 15 kilót? Mert én igyekszem, de nem nagyon akarok fogyni. Örülnék valami tanácsnak! :)
2012. dec. 4. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kövér, de érdemleges választ kép alapján lehetne mondani!
2012. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én kb. 170 cm vagyok, és felhíztam 64 kilóra... és rendesen husos vagyok (pedig izmom is van, nem is kicsi - combomon pl). Nagyon nem szeretem magam.
2014. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!