Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A holnap érkező melegfront...

A holnap érkező melegfront miatt más is feszült, milyen tüneteket okozhat még?

Figyelt kérdés
Aki pánikbeteg az hogy viseli ?

2012. dec. 6. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Rosszul, nagyon, kb. temetem már magam :/
2012. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor ez miatt nem vagyok magamnál ma?
2012. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én spec. nem csak ma, hanem mióta váltakoznak a frontok... kb 2-3 hete :S ... a gondolkodás is nehézkesen megy. Itt nyomon tudjátok követni az aktuális fronthelyzetet:


[link]

2012. dec. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én konkrétan elálmosodok tőle. Kellemetlen, mert így muszáj még a délutáni pár órás alvás, máshogy nem bírom, fáj a fejem, nyűgös vagyok.
2012. dec. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
testi elidegenedés,szédülést,gyngeséget okozhat pánikosoknál?
2012. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A testi elidegenülés magyarúl: derealizáció nekem is szokott lenni, nagyon félelmetes tud lenni meg meilyed az ember olyankor magától na de ! Ebben ELVILEG és GYAKORLATILAG is meg a többi tünetben: szédülés, ájulásérzés SOHA nem lehet se elájulni SEM PEDIG belehalni ! Ezt csak az agyunk produkálja ! A frontok hatnak ránk igy van de ha nem nagyitjuk fel mi pánikosok a tüneteket akkor nem úgy fogod megélni. Amúgy szerintetek ez a frontváltozás megáll már lassan? Konkrétan én két és fél hónapja vagyok szarúl.
2012. dec. 7. 08:32
 8/8 anonim ***** válasza:
minden nap szarul vagy?
2012. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!