Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miről ismerhető fele egy...

Miről ismerhető fele egy figyelemzavaros ember? Azt gyanítom haverom az

Figyelt kérdés

A napokban olvastama figyelemhiányról és egyik haverommal kapcs. pont ráismertem. Ő 19 éves és szinte minden tünet illik rá. Egy kicsit zizis is olyan szempontból hogy a kezeit tördeli, de mindig van a kezében valamilyen hülyeség, pl cipzárral játszik, vagy a kezeit tördeli, olyan mintha feszült lenne. Soha se nyugodt, mindig minden újdonságba belekap, szétszórt, néha többször is megkérdezi amit már 1000x elmagyaráztam neki.. Szerintetek miről ismerhető fele gy igazán figyelemzavaros ember??


Am.ahogy így ismerem ezt már Balázsona műsorvezetőn is észrevettem ilyen tüneteket, sőt x-fakter after műsorvezetője is gyanús h. figyelemzavaros


2012. dec. 7. 14:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!