Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem fázik a lába?

Miért nem fázik a lába?

Figyelt kérdés
Az öcsém mezítláb, papucsban (és kabátban) ment ki a havat ledúrni a teraszról. Mert ő ennyiért nem vesz cipőt. Hogy nem fázik így?

2012. dec. 9. 15:24
 1/7 anonim válasza:
a tesód véletlenül nem jeti?
2012. dec. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak szimplán hülye.
2012. dec. 13. 19:03
 3/7 A kérdező kommentje:

És nem fázott meg ám!


Én ezt nem tudom megérteni.

2012. dec. 13. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűsítem, hogy szeret mezítláb lenni, és ezáltal sokat is van így. Én sem fázom fel soha, állandóan mezítláb vagyok télen-nyáron. Persze télen nem megyek ki az utcára mezítláb, de hóban teraszra már többször sikerült. A szervezet hozzászokik, valamint minden ember más.
2012. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, idehaza neki sincs zoknija soha, meg tél kivételével egyáltalán nem is vesz fel utcára sem, mindig mezítlábasan jár.
2012. dec. 23. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a hőháztartása. Nem hülye, csak mivel a teste megtermeli a kellőt hőt, nem érzi, hogy mindez probléma lenne.


Ez idővel valószínűleg változni fog, ha egészségesen él, akkor később, de most ez ilyen. Én is mentem már ki -1 fokban hóesésben egy szál testhezálló pólóban, melegítőnadrágban, sportcipőben, és mire megérkeztem a pár utcányival arrébb lévő helyre, még mindig szinte melegem volt. És persze csak néztek, hogy hogy csinálom. 17 éves voltam. (És szerelmes.) Ma már nem csinálom meg. Bár makkegészséges vagyok, csak már nem olyan a hőháztartásom. Ilyen egyszerű.

2012. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is kijárok a hóba mezítláb, néha több tíz percre is és nem fázom ....más lehet a hőháztartásunk...
2013. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!