Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Miért izzad a fej és a felsőtest pedig nem?

Na most ez fura kérdés, de a barátommal azt találtuk ki hogy megkérdezzük itt, hátha mondtok rá valami okosat :) barátom kopaszra nyírja a fejét mindig. Tegnap elmentünk teniszezni és melegünk volt, ő levette a pólót és úgy játszottunk. Szegény fejéről szakadt a víz, de a hasa/háta tehát a felsőteste nem. Nem ez az első eset kérdeztem is tőle miért van ez, de nem tudta megmondani :) na mondom egy újabb rejtély a www.gyakorikerdesek.hu oldalra :)
Nos akkor miért is? :)

2008-05-28 08:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A fejen történik a hőleadás 90%-a. az okát pontosan nem tudom de talán ahhoz lehet valami köze hogy az agyat eképp kell hűtenie a szervezetnek

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008-05-28 14:59 Privát üzenet
Szia. Szerintem ez alkattól függ. Én is ilyen vagyok. Sem a hátam, hasam, hónaljam, lábam nem izzad (amik ugye általában szoktak az embernek), viszont a fejem nekem is nagyon szokott izzadni. Sportolok és akármennyire hajtok, mindenem száraz, csak a fejemről ömlik a víz... Szerintem a barátod is ilyen alkat és azért. Üdv: Gyuszi

A válaszíró 93%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2010-02-09 09:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányok! Bejön nektek ez a felsőtest?
Csajok! Tetszik nektek ez a férfi felsőtest?
Lányok bejön ez a felsötest?
Milyen edzéstervet ajánlotok a felsőtest megerősítésére?
Lányok milyen ez a felsőtest? 15F
Lányok! Tetszik ez a felsőtest 15 f?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu