Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáj a szájpadlásom hátsó...

Fáj a szájpadlásom hátsó fele, amit minden nyelésnél érzek, és ha lefekszem, akkor rögtön érzem, hogy elkezd kaparni a torkom és nyálka termelődik. Kellemetlen érzés. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt mandulaműtétem. Azelőtt is sokszor fájt a torkom, de azóta sokkal gyakoribb, és a fájdalom jellege hasonló ahhoz, mint amilyen a műtét után volt. Erre a szájpadlásos dologra van valakinek tippje?
2012. dec. 14. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem régi fertőzés nem lett teljesen kikezelve, valószínű nem volt elég erős a gyógyszer.De az is lehet, hogy mivel a manduláid, amik a védekezésre szolgálnának, már nincsenek, így védtelenebb vagy a megfázással szemben.

Esetleg még lehet orrmelléküreg gyulladás is az oka az egész bajodnak.

2012. dec. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbit kifejtenéd kicsit? Ugyanis már jó ideje az orromban, pontosabban alatta érzek valamit, és szagokat se nagyon érzek mostanában...
2012. dec. 14. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Allergiás nem vagy?
2012. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom... mindenesetre mostmár minden bajom van: fáj a fejem, fáj a torkom, köhögök, eldugult az orrom... szerintem klasszikus megfázás, amihez még hozzájön a mandulaműtét miatti érzékenysége a szám hátsó részének.
2012. dec. 15. 12:49
 5/5 anonim válasza:
Szerintem a mandulahoz nincs sok köze, nekem megvannak még, és néha néha ha eszem és nyelnem kell( vagy ha iszom) érthetetlen okból, a semmiből egyszerűén elkezd fájna. Ha a szájpadlasomat a nyelvemmel végig simitom ott simanak tűnik a felszíne és vekonynak. Nem tudom kinek mi hozza ezt ki, dokit kell megkerdezni.
2014. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!