Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy lábon kihordot...

Lehetséges hogy lábon kihordott tügőgyulladás után 8x8cm! -es ciszta alakuljon ki a tüdőben? Hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
Most várjuk a szövettan eredmnyét,Édesanyámról van szó...

2012. dec. 16. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy inkább alapból volt vmi a tüdejében, és amiatt alakult ki a tüdőgyulladás.
2012. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lábon kihordott tüdőgyulladás után kb. bármi lehetséges, szinte borítékolható a szövődmény- pl. elég gyakran alakül ki ödéma vagy tüdőtályog (mondjuk ezt nem tudom, hogy nézik cisztának, de a mai kórházi viszonyok mellett mindent el tudok képzelni). Én nem nem gondolnék más jellegű elváltozásra, persze Elsőnek is lehet igaza. A jövőre nézve anyukáddal próbáld meg mindenképpen megértetni, hogy a tüdőgyulladás nem az a betegség, amit lábon ki lehet hordani - ha nem fekszi ki és szedi végig rendesen a felírt antibiotikumot, akkor legjobb esetben csak kiújul a betegsége, rosszabb esetben belehal a szövődményeibe.- Egy gyógyszerész
2012. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok bekavarni, nem vagyok orvos, nem értek hozzá. Véletlenül megláttam a kérdésed, és gondoltam elmondom egy családi "élményemet", hátha hasznos infóval tudok szolgálni. De összezavarni sem akarlak.


Apukámnak néhány éve volt egy tüdőgyulladása. Ezután láttak egy nagy valamit a tüdején, aszem tumornak is nevezték. Már majdnem előjegyeztették műtétre, csak a doki elutazott meg mindenféle volt. Lényeg hogy 1-2 héttel (lehet nem 1-2 hetes időszak volt, több vagy kevesebb nemtom már) a tumor vagy micsoda felfedezése után az a valami eltűnt. Azt mondták, hogy fantom tumor volt. Nem volt semmi műtét sem ilyesmi. Apukám azóta is jól van és nem voltak gondok a tüdejével.


(Bár engem 4 éves koromban rosszindulatú tüdőrákkal műtöttek, eleinte meg azzal diagnosztizáltak, hogy azért sírok mert el vagyok kényeztetve, utána meg kiderült, hogy mi a baj)


Őszintén remélem, hogy nincs komoly baj és rendbejön anyukád

2012. dec. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocs, hogy nem a kérdéshez, hanem az utolsó válaszolóra reagálnék: engem is sértegettek, hogy hisztis meg gyenge jellem vagyok, a kóházban, mert azt hitték sima mononukleózisom van pedig áttétes limfóma volt, amibe épp hogy nem haltam bele
2013. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!