Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 1-2 kis ciszta van az egyik...

1-2 kis ciszta van az egyik vesémben. Nem csinálnak vele semmit, mert nem okoz tüneteket, de engem nagyon zavar, hogy ott van. Lehet valamivel segíteni, hogy felszívódjon?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Biorezonancia...Nekem az segített, mert a petefészkemben volt!
2009. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem fog változni, a ciszta a veséken teljesen jóindulatú elváltozás (amennyiben nem policisztás a vese). érdemes ultrahanggal 3 havonta- félévente követni, nem nőnek - e. a petefészekcisztával nem érdemes összehasonlitani, mert a ciklusnak megfelelően hormonális hatásra hol szétdurrannak, hol újabbak nőnek. nem hinném, hogy a biorezonancia segitene rajta, ahogy a vesecisztán sem fog.
2009. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig nekem a biorezonancia szüntette meg,és a hormonrendszerem is helyreállt, így azóta nem alakult ki (folyamatosan ellenőriztetem)!
2009. márc. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen. hát..már én is hallottam,hogy mindenféle ciszta fel tud szívódni,a dokik szerint nem,van akinek mégis.inkább előbb vmi ilyesmit próbálnék ki,hátha segít,mint hogy műtsenek. Bár csak 1-2 kis cystáról van szó,remélem nem lesz vele gondom. köszi,mégegyszer:))
2009. márc. 15. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!