Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg leszek? Vagy mitől...

Beteg leszek? Vagy mitől lehetek ennyire hulla?

Figyelt kérdés
Már kb 1,5 hete szó szerint hulla vagyok. Hiába alszom jól és eleget, ébredés után 1 órával már alig bírok ébren maradni, képtelen vagyok tanulni, ma suliba sem tudtam elmenni, annyira hulla voltam.
2012. dec. 19. 16:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Különben semmi más bajom nincs, csak ez a hihetetlen fáradtság...
2012. dec. 19. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a magne b6-ot. mindenki ezt javasolta nekem is de mivel nem tudtam hozzájutni, menj el patikába. mond azt egy ismerősöd használ magnézium port. ott állítják elő vagy nem is tudom. ez úgy működik adnak egy kis adag fehér port, ezt hígítani kell fél liter vízben, és ez lesz az alap. ebből pedig naponta 3-4 kanálnyit öntesz üdítőbe teába limonádéba vagy amibe akarod, mivel teljesen ízetlen, ki se érzed belőle. javítja az idegrenszered, ha jól tudom a magnézium segít az izomgörcsök elmúlásásban is/ bár ez nem biztos/ de jobb lesz a közérzeted ez tuti és nem leszel olyan fáradékony. nem drága dolog olcsóbb mint a magne b6, de pontos árat nem tudok mondani, mert nem csak azt kértem.
2012. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A magne b6 sz@rt sem ér, mivel alig van benne magnézium.

De köszi, 2 éve rendszeresen iszom Magnosolv-ot, tehát nem ezzel lehetett a probléma.


Amúgy szerdán pihentem itthon és csütörtökre már tök jól lettem.

2012. dec. 21. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!