Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cypromix fogamzásgátlót...

Cypromix fogamzásgátlót szedek kb.1 éve, és a barátommal ha szeretkezünk csak gumival. Sajnos van egy nagy "parám" hogy "mi lesz ha terhes leszek? " De mivel kétszeresen is védekezünk ugye így semmiféleképpen nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kérlek ne válaszoljatok bunkón,tényleg szörnyű érzés állandóan ezen aggódni,hogy ne hogy terhes legyek.Pedig józan ésszel én is tudom,hogy mivel kétszeresen is védekezünk így pláne nem lehetek terhes,de azért voltak már kivételek...hogy léphetnék túl ezen a parámon?valamint akkor ugye így kevés az esély hogy terhes lehetek?köszönöm
2010. júl. 11. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de így hogy tudod élvezni a szeretkezést? Érzel valamit? Valamint hogy tudsz ellazulni?

A fogamzásgátló önmagában teljesen véd (ha mindig ugyanakkor veszed be, nem hányod/fosod ki, nem szedsz olyan gyógyszert mellé, ami gyengíti a hatását), ha gumival is védekeztek mellé, akkor TERMÉSZETESEN még kevesebb az esély. Mondhatni, 0%. De az ennyire parázósaknál szokott bejönni az, hogy hiába teszel meg minden óvintézkedést, akkor is bekövetkezik az, amitől rettentően félsz. Szóval lazulj el, bízz a gyógyszeredben, magadban és ÉLVEZD a szeretkezést.

2010. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Csak megerősíteni tudom az első válaszolót!
2010. júl. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Mi lesz ha terhes leszel?


Mi lenne..


Vegyél esemény utáni tablettát és tartsd a fiókban a többi mellett.


Meg tanítsd meg a pasidat, hogy ne benned menjen el, és hogy te menj el előbb.



27F

2010. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mi lesz ha terhes leszel?Mi lenne..Vegyél esemény utáni tablettát és tartsd a fiókban a többi mellett." Kedves Utolsó! Azért ez egy kicsit "erős", a nőknek nem olyan könnyű ez.. Tipikus pasi vagy, megcsinálni megtudod a gyereket, de ha nem akarja megtartani a csaj, akkor így járt.. Fúúj, hánynom kell!


Kedves kérdező! Én is így voltam az első kapcsolatomnál és tönkretette a szexuális életünket...

Én is Cypromixet szedek 8 hónapja, a mostani párom majdnem minden alkalommal belém élvez és nincs semmi gond! Nyugi!!!!

2010. júl. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

duplán vagy buta, de a te dolgod.

feleslegesen terheled magad hormonokkal, és kidobod a pénzt is a gyógyszerre.

akkor maradjon csak a gumi.

ezer éve gumival csinálom, sőt, már olyan is volt, h gumi nélkül csináltuk, és semmi de semmi bajom nem lett.

de ha mégis úgy alakult volna, megtartom. onnantól, h megvan az érettségid, semmiben nem akadály egy gyerek, tudsz fősulira járni, később dolgozni, stb.


attól, h túlliheged az egészet, egyikőtöknek sem lesz jobb.


és majd ha tényleg szeretnél terhes lenni, lehet akkor is megmarad ez a hülyeséged, és még az is megtörténhet, hogy lelki okok miatt nem sikerül teherbe esned.


ezt szépen elintézted magadnak, gratulálok!

2010. júl. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!