Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tennél, ha lekapcsolják...

Mit tennél, ha lekapcsolják egy időre a vizet karbantartás miatt, Te viszont pont nagy dolgot szeretnél intézni?

Figyelt kérdés

Irtó kellemetlen. :( Pont most szerelik a házban, amikor már megittam a kávémat :D

Hiába nyitom meg a csapot, nem jön a víz. Így hogy lehet kakilni? Néhány óra múlva engedik újra, de addigra megbolondulok... :(



2012. dec. 20. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincsen ásványvíz???

Vízforralóban??

2012. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem volt meghirdetve a karbantartás?

Nincs wc tartály?

2012. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamennyi szokott maradni a csövekben!

Sehol nincs?

Másrészt pedig előre ki szokták írni, és szoktunk venni tartalékot. Kérdezz rá a szomszédoknál, talán tudnak adni egy kicsit.

2012. dec. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem láttam épp kiírva, bár ettől függetlenül lehet meg volt hirdetve. A nyáron is nemegyszer volt ilyen.

Van víztisztító berendezés amiből lejön kb 10 l, de azzal elég ha leöntöm a wc-t?

2012. dec. 20. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szar ügy :D

Nem tudom hol laksz, de ha panelban, akkor a szemétledobóban is szokott lenni vízcsap és átmehetnél a szomszéd lépcsőházba, ahol van víz és vihetnél flakonban, vödörben.

Mehetsz vízet a boltban. nem egy nagy összeg.

Kakilsz, lecsukod a klotyótetőt és vársz a vízre, viszont kezet nem tudsz mosni :)

2012. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
végül hogy sikerült megoldanod? :) mivel én fél óránál tuti nem bírom tovább visszatartani, kerestem volna az utcán vmi bokrot...
2013. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!