Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Használ valaki NormaFlore-t...

Használ valaki NormaFlore-t és segíthet a problémámon? (lejebb)

Figyelt kérdés

20éves tanácstalan lány vagyok.Kicsi koromba mindenre antibiotikumot írt fel az orvos és nálunk az orvos szava szent volt.Így tönkre ment a bélflórám és elszaporodtak a gombák.Kellemetlen tüneteim vannak és ez így nem mehet tovább.Azt hallottam ,hogy a Normaflore a legjobb ha helyre akarom állítani abélflórám, ezenkívül ez akkor is alkalmazható ha makacs székrekedéssel küszködök?

Előre is köszönöm a Válaszokat


2009. aug. 23. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bélflóra helyreállítására tényleg nagyon jó, viszont pont nem székrekedés ellen van. Legalábbis nekem akkor javasolta az orvos, amikor múlni nem akaró hasmenésem volt. Egyébként két nap alatt helyrerakott. Ez a lötty (nem tudok jobb megnevezést) bélbaktériumokat tartalmaz, látni is lehet, hogy olyan fura színű tőlük a folyadék. Semmi íze nincsen, és azért hatásos, mert a gyomrodon is átjut, így elérnek a baktériumok a bélrendszeredig. Egyébként vény nélkül kapható, ezért szerintem elég, ha a patikus véleményét kikéred, de a székrekedést mindenképpen említsd meg neki.
2009. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó még az élőflórás joghurtok fogyasztása, a Kaukázusi élőflórás joghurt egyenesen ideális!!!
2009. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a normaflore helyre tesz, akár sok, akár kevés a Dolog :)

én bélfertőzést kaptam, vagymit... 1,5 hétig gyümölcsleven meg teán éltem, a norma meg 2 nap alatt rendbe tett, ajánlom!! :) én 10dbosat vettem, lehet neked a 20as is érdemes lenne. sok sikert :)

2009. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a normaflore vagy valamilyen más probiotikum kuraszeru használata (3-5 honap)valoszínuleg segíthetne. mivel normalizálja a bél-és gyomormukodést, valakinél okozhat hasmenést, van,akinnél ellenkezoleg hat, attol fuggoen, milyen állapotban van épp az emésztorendszere.

a probiotikumokat tartalmazo joghurtokat is érdemes lehet fogyasztani.

nem írtad, a gombásodás milyen formában jelentkezik. léteznek probiotikumos készítmények - kapszulák, kupok (pl.floragyn), amik kimondottan ilyen problémán segíthetnek, helyrehozzák a huvelyflorát. konkrét kapszulát nem tudok, mert sajnos kulfoldon élek...

ha ilyen gond nincs, akkor vagy normaflor v. probio joghurtok lelkiismeretes fogyasztása...

2009. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A probléma nagyon kiterjedt ,mert belülről fertőztem meg a hüvelyem.Pont a makacs hüvelygombám miatt derült ki a problémám a belemmel.(3.dik válaszolónak)

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!Remélem helyre tudom hozni a bélflórám.:)

2009. aug. 23. 23:21
 6/11 anonim ***** válasza:

székrekedésre az élőflórás joghurtok kiválóak.

a normaflore-t pedig nyugodtan kipróbálhatod, viszont ha tényleg komoly gombád van a beledben, akkor ezen nemfog segíteni. gombaölő gyógyszert kéne szedned, és aztán alkalmazni a normaflore-t

2009. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igen, léteznek gombaolo szerek tabletta formájában is, amik az egész szervezetben hatnak, némelyeket kimondottan huvelyi fertozéseknél használják. utána segíthet az egyensuly megtartásában vmilyen probiotikum.

nogyogyásznál nem jártál? o biztosan tudna segíteni.

2009. aug. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de jártam a nőgyógyász nem vesz túl komolyan.mindig Canestent ír fel és ennyi mondván előfordul,ami igaz ,de idén több ,mint 4szer fordult elő ,ami krónikusnak számít.a háziorvos állíptotta meg ,hogy a baj nme onnan ered.milyen gombaölök léteznek?
2009. aug. 24. 21:11
 9/11 anonim válasza:
Nekem fekélyem volt. Ittam én is NormaFlore-t, szerintem jót tett. Segítette az emésztést.
2009. aug. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%
én egy ideig használtam,tök jó volt....bár néha fájt a hasam..most nem tudom,hogy emiatt...Activiát és Actimelt szoktam inn/enni,utána rögtön megyek WC-re....
2009. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!