Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől cseng a fülem? (lent)

Mitől cseng a fülem? (lent)

Figyelt kérdés

Mostanában egyre gyakrabban cseng, és sokáig tart, olyan lightosan. Tudjátok mint amikor a tévé be van kapcsolva, de leveszitek róla az összes hangot és mégis hallod hogy megy. Annyira nem zavar, hogy a mindennapi feladataimra ne tudjak koncentrálni. Azt olvastam, hogy alacsony és magas vérnyomás is lehet. Nem vagyok megfázva, nem szédülök és nincs hányingerem.

Fél éve nem sportolok semmit, most inkább ülőmunkát végzek, megmondom őszintén nem sokat mozgok. (Bár az utóbbi hetekben próbálkoztam egyszer-kétszer otthoni tortnával, nincs időm eljárni kondikba.)

Kávét minden reggel iszok (ha ez számít akkor instant kávéból másfél kiskanállal teszek bele mindig).

És van egy kis súlyfeleslegem is: 170 cm/75 kg.

Szerintetek ezektől lehet, amit itt felsoroltam? Még egyszer mondom nagyon lightosan cseng és nem is mindig.



#fülzúgás #fülcsengés #cseng a fülem
2012. dec. 26. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Két dolog miatt cseng az ember füle.: vagy beszáradt fülzsír, amit csak a fülész tud kimosni, mert mélyen a dobhártyánál van, /nem szabad piszkálni, mert megsérted a dobhártyát és kilyukadhat/ vagy nyaki ér meszesedés, ami fiatal korban nem szokott előfordulni. Úgy hogy menj fülészetre
2012. dec. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1#

Ne írj már ekkora hülyeségeket, hogy csak ez a két dolog miatt. Fülzsír miatt hogy csengene a fül??

2013. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!