Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális hogy ennyi alvásra...

Normális hogy ennyi alvásra van szükségem?

Figyelt kérdés

Hatodikos korom óta délután is alszom. Előtte mindig migrénes fejfájásaim voltak, és rájöttem hogyha délután fél órát alszom, akkor ezt meg tudom előzni. Éjszaka is 7-8 órát sikerült aludnom. Sose voltam egy rossz alvó. Viszont egy idő után elhúzódtak ezek a délutáni alvások, akár 2-3 órát is aludtam. Ez mindaddig nem volt baj, míg gimibe nem mentem, mert itt már nincs egyszerűen időm ennyit aludni. Általában beállítom az órám fél órára, de még így is van, hogy nem hallom meg, és másfél órát is alszom. Ilyenkor hihetetlen nehezen kelek fel, reggel amúgy könnyebben. Az iskolában állandóan fáradt vagyok, néha olyan mintha ilyen homály lenne a szemem előtt és lassabban mozognának az emberek. Pedig rendesen 8 órákat alszom most is, pluszba még délután is másfelet. Ha szünet van még rosszabb, mert most például 16 órákat is alszom, ugyanis ha tétlen vagyok mindig elálmosodok. Sokszor unalmamban is alszom, de az unalom is azért van, mert például sokszor nehéz könyvet is olvasnom, mert egy fejezet után totál álmos leszek, vagy ha tanulok akkor is. Ez egyre idegesítőbb, és már kezdem úgy gondolni nem normális. Ha próbálok fennmaradni, az iszonyat rossz, mert nagyon nehezen bírom ki, ebéd után egyszerűen álmos leszek. Az életem is sivárrá vált emiatt, mert csak alszom és tanulok egész nap, már szinte semmi sem köt le. Bármikor képes vagyok elaludni bárhol.

Mit lehet tenni?



2012. dec. 26. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.
2012. dec. 26. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy orvosi kivizsgálás, teljes vérkép nem árthat. Lehet egy egyszerű vashiány, ilyesmi.
2012. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fél éve voltam, minden rendben volt, vasam majdhogynem sok is.
2012. dec. 26. 20:16
 4/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem milyen magas vagy?
2013. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!