Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már huzamosabb ideje csak 3-4...

Már huzamosabb ideje csak 3-4 órákat alszom. Amikor felkelek teljesen kipihentnek érzem magam és nembírok visszaaludni, az elalvás is nagyon nehezen megy. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kipihent vagy akkor nem értem mi a baj. Ennyi alvásra van jelenleg szükséged, örülj neki, töltsd minél aktívabban az időt míg ébren vagy. Annyival többet élsz. Mondjuk ha nagyon aktívan töltenéd lehet hogy aludni is többet bírnál, ez nem derül ki a kérdésrből.
2012. dec. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó neked!
2012. dec. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
annyira azért nem jó, mert érzem, hogy napközben alig tudok koncentrálni bármire is, sokkal ingerületbb vagyok és amikor este dolgozni megyek nehezebben fogom fel a dolgokat...
2012. dec. 27. 12:45
 4/4 anonim válasza:

most én is ugyanezt élem át... :S

sőt egyik barátom is! lehet, hogy van valami (ne is kérdezd :D), ami mindenkire hat. holdállás, napkitörés... nem vagyok otthon a témában, nem tudom mitől lehet, de van és k*rva gáz.

próbálj olyan dolgokat csinálni, amihez nem kell túl sok koncentráció és kétszer gondolj meg valamit amit akarsz csinálni. én ma pl majdnem öntöttem egy kis tejet a zöldséglevesbe.... :D

2012. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!