Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék visszaszokni a...

Hogyan tudnék visszaszokni a normális alvásra?

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben szinte minden nap 2kor vagy még később feküdtem és 11-12kor keltem.Viszont visszakéne szoknom arra,hogy éjfélkor elalszom mert jövőhónaptól 7kor kell kellnem.Valami ötletek? Az a baj éjfélkor még ugyérzem magam ,hogy még nem tudok aludni menni inkább és elfoglalom magam, sportolok is de attól nem leszek kimerült:S:D

2012. jún. 15. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Állítsd be az ébresztőórát 5re.

És ne aludj vissza.

Annyira fáradt leszel, hogy 10kor ágyban leszel.

Aztán szép emeled 7re, és beáll a ritmusod.

azért nem tudsz elaludni, mert 11kor kelsz.

2012. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az a baj,ha 5 kor kelnék nem tudnék lefeküdni:/

Van,hogy délelőtt be kellett valahova szaladjak és fél 6kor kellett volna kellnem, és nem tudtam elaludni,(így nem is aludtam) mert bennem volt,hogy na mindjárt kell nem kell úgy is:S

2012. jún. 15. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Kénytelen leszel pedig hamarabb kelni, ha délben kelsz, nem alszol el csak hajnal 4kor és megint délben kelsz.

Hidd el, ha felkelsz 5kor, aztán bíród, ameddig bírod, de megint 5kor kelsz, annyira ki leszel merülve, hogy 10kor aludni fogsz és aztán hozzászoksz.

2012. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most 8 kor aludtam el... és 12kor keltem 4 órát aludtam,(persze máskor 8-9et szoktam) hát remélem sikerül kezdésnek legalább 01.00kor elaludni:/
2012. jún. 15. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Kávé, energiaital?
2012. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Energia italt nem iszom, kávét ritkán.

De tegnap este 7 pont ittam egy jegeskávét,szerintem fel is pörgetett:S

Ezenkívül még este egy zöld Nesteat.

2012. jún. 15. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más hátra, mint előre, rendszeresen minden nap kelj fel 5kor. Kimerülsz majd, a szervezeted alkalmazkodni fog.

Az alvás szükséglete a kimerültség, a sötétség, nyugalom.

Igyál citromfű teát, nagyon jó nyugtató.

2012. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!