Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy védekezhetek az "energiav...

Hogy védekezhetek az "energiavámpírok" ellen?

Figyelt kérdés

Bizonyára mindenki találkozott már olyan emberrel aki, akár csak a puszta jelenlétével is el tudja vonni az energiád. Fáradtak, nyűgösek, stresszesek leszünk az ilyen emberektől.


A kérdésem az, hogy védekezhetek ellenük? Természetesen a legjobb védekezés kerülni őket, de ugye ez a lehetőség nem mindegyikkel szemben adatik meg.


2012. dec. 27. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A 2 kolégám ilyen,bólogatok hümmögök azt sem tudom miről beszélnek ,a nem odafigyelést olyan szintre sikerült fejleszteni velük szembe
2012. dec. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a figyelmen kívül hagyás a megfelelő módszer. Ezt hogy lehet megtanulni? Hogy váljak érdektelenné bizonyos emberekkel szemben?
2012. dec. 28. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy fejlesztettem ki hogy mikor már nem érdekel a szöveg a munkámra figyelek és nem rá ,vissza állok a gondolatba a saját problémámra a zaj pedig elmossa az érthetőséget .Érdekes hogy sokáig mondják mikor észreveszik hogy nem figyelek akkor ott hagynak.Igazsághoz tartozik hogy sokáig tartott kifejleszteni,és nem én hanem egy másik munkatársam vette észre hogy milyen fárasztóak.
2012. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!